Aktualności
29.11.2016
Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

[ więcej ]


22.11.2016
Od poniedziałku można składać wnioski w konkursie na dofinansowanie projektów dla programu sektorowego IUSER, ogłoszonego pod koniec września przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Zakres tematyczny konkursu obejmuje miedzy innymi zagadnienia związane z magazynowaniem energii oraz efektywnością energetyczną i energetyką rozsianą.

[ więcej ]


14.11.2016
– Pracujemy nad kompleksowymi rozwiązaniami prawnymi dla sektora energetyki w obszarze klastrów energii. Wiemy jak bardzo oczekiwane i potrzebne jest stworzenie modelowych rozwiązań takich inicjatyw – powiedział wiceminister energii Andrzej Piotrowski.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Expopower: 23-25.05.2017

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi