Aktualności
24.05.2017
25.05.2017 - ostatnia szansa aby odwiedzić nasze targi, a poniżej mały przedsmak tego co czeka nas na miejscu.W pawilonach targowych można podziwiać m.in. elektryczne samochody oraz ich wyposażenie, układy napędowe, baterie oraz systemy zasilania.

[ więcej ]


24.05.2017
Na gali otwarcia targów poznaliśmy laureatów Złotego Medalu MTP. Które produkty targowe są najbardziej innowacyjne i nowoczesne?

[ więcej ]


23.05.2017
23 maja 2017 r. w godzinach 10.00÷14.00 na terenie MTP, pawilon 7, sala 1.G i H podczas Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER 2017 pod patronatem Polskiego Komitetu Oświetleniowego SEP i Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego POL-Lighting odbyła się VIII Konferencja: Energooszczędność w oświetleniu - Technika Świetlna 2017, zapraszamy do naszej fotorelacji.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi branży energetycznej EXPOPOWER

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, skierowane do branży energetycznej. Już od 23-25 maja, w Poznaniu!

targi energetyki, audyt energetyczny, energetyka, Energa, elektrownia wodna, praca energetyka, ABB, prawo energetyczne, innowacje, grupy energetyczne, Enea, Tauron, PGE, expopower, przesył, dystrybucja energii elektrycznej i cieplnej, elektrotechnika, maszyny i urządzenia elektryczne, przewody i łączniki, sterowanie i kontrola, akcesoria układów automatyki, instalacje odgromowe, budownictwo energetyczne i oświetlenie, ochrona środowiska w energetyce, od tero roku także tematyka e-mobility.

Dystrybucja, przesył, wytwarzanie, handel – to cztery główne obszary nowoczesnej energetyki,
w ramach których swoją ofertę prezentują firmy na targach EXPOPOWER. Wydarzenie to od lat gromadzi w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną.

Co roku w EXPOPOWER uczestniczy wiele przedsiębiorców z Polski i zagranicy. Kontakty biznesowe, nowe umowy, wymiana doświadczeń, inspiracja do rozwoju – to tylko niektóre z powodów, jakie podają uczestnicy  poznańskich targów. Z jednej strony są to firmy, które posiadają najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty czy technologie, służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. Z drugiej – osoby chcące poznać innowacyjne rozwiązania i rynkowe trendy, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Są to głównie przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, firm wykonawczych, hurtowni elektrotechnicznych oraz działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych.

Targom towarzyszą branżowe konferencje i seminaria oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER.

Targi EXPOPOWER odbywają się w ramach ENERGY FUTURE WEEK, który stanowi cykl wydarzeń dedykowanych dla branży energetycznej odbywających się w Poznaniu w dniach 23-25 maja 2017 r. Celem Energy Future Week jest otwarcie sie na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych zródeł energii, wyznaczanie trendów dla Energetyki Europy Środkowowschodniej, wymiana międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do rozwoju.

Udział w targach dla profesjonalnych zwiedzających jest bezpłatny (rejestracja na wydarzenie

i pobranie bezpłatnego biletu na www.mtp24.pl)

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Usługi