Aktualności
24.03.2015
Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy Energia.21, który odbędzie się podczas targów Expopower zaszczycą swoją obecnością: Giovanni De Santi, dyrektor Instytutu Energii i Transportu odpowiedzialny za koordynację i zarządzanie kluczowymi działaniami energii i transportu w ramach Wspólnego Centrum Badawczego Komisji Europejskiej oraz Jean-Arnold Vinois, doradca w sprawie europejskiej polityki energetycznej w Notre Europe - Instytucie Jacques Delors oraz dyrektor honorowy Dyrekcji Generalnej Energii Komisji Europejskiej. Będą także gośćmi InnoPower.

[ więcej ]


18.03.2015
„Zastosowanie rozłączalnych mostków w sieci napowietrznej średniego napięcia dla zmniejszenia wskaźnika przerw w dostawach energii elektrycznej” – to projekt, który zwyciężył w pierwszej edycji wewnętrznego konkursu „Moc innowacji” w Enea. Autorem zwycięskiego projektu jest Stefan Waszak z Enei Operator. Założenia projektu zostaną wykorzystane w codziennej pracy spółki.

[ więcej ]


18.03.2015
13 i 14 czerwca niebo nad poznańską Ławicą opanują najlepsi piloci akrobacyjni z Polski i zagranicy. Oprócz pokazów lotniczych, na widzów pierwszej edycji Aerofestival, której współorganizatorami są Międzynarodowe Targi Poznańskie, czeka naziemna wystawa samolotów, koncert i targi lotnicze AeroFair. O tym kogo i co będzie można zobaczyć i jakich artystów posłuchać, organizatorzy powiedzieli w czasie programowej konferencji prasowej.

[ więcej ]


Archiwum

Expopower: 26-28.05.2015!

 

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Usługi