Energy Future Week

ENEA SA Gospodarzem wydarzenia Energy Future Week!

720x200.jpg

Enea to wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiada za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów.

Do Enei Operator należy sieć dystrybucyjna w północno-zachodniej Polsce (ok. 1/5 powierzchni kraju). Grupa zatrudnia w całej Polsce ok. 15,7 tys. Pracowników, którzy tworzą innowacyjny koncern surowcowo-energetyczny. Do Grupy należą dwie ważne elektrownie systemowe: Elektrownia Kozienice i Elektrownia Połaniec. W ramach Grupy Enea działa również Lubelski Węgiel Bogdanka – kopalnia jest głównym dostawcą surowca do należących do Grupy elektrowni. Działalność Grupy obejmuje również energetykę cieplną w zakładach w Białymstoku, Obornikach i Pile.

efw.jpg

Energy Future Week to marka parasolowa nad cyklem wydarzeń dedykowanych dla branży energetycznej odbywających się w Poznaniu.

Celem Energy Future Week jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, wyznaczanie trendów dla Energetyki Europy Środkowowschodniej, wymiana międzynarodowych doświadczeń
i inspirowanie krajowego sektora do rozwoju.

Wydarzenie ma charakter międzynarodowy, zaś jego celem jest łączenie kapitału intelektualnego z ofertą przemysłu energetycznego. W szczególności, chcemy pokazać gościom potencjał polskiego przemysłu i stworzyć platformę dyskusji sprzyjającej integracji interesów państw naszej części Europy oraz dialogu międzynarodowego w dziedzinie energetyki.

Do udziału Energy Future Week zostali zaproszeni światowej klasy praktycy, eksperci
i naukowcy, a także krajowe oraz zagraniczne koncerny energetyczne, administracja centralna
i samorządowa, uczelnie wyższe, jednostki badawczo-rozwojowe, producenci urządzeń
i technologii energetycznych oraz dystrybutorzy.

Energy Future Week obejmuje wydarzenia:

EXPOPOWER - Międzynarodowe Targi Energetyki (23-25.05.2017)

expo.jpg

Targi EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną: koncerny energetyczne oraz światowej klasy praktyków, ekspertów i naukowców.

Zakres ekspozycji EXPOPOWER to:

- Dystrybucja
- Przesył
- Wytwarzanie
- Handel

W targach uczestniczą firmy z wielu krajów świata. To dobra okazja, by poznać rynkowe trendy, także międzynarodowe, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact