Dlaczego warto?

Celem Energy Future Week jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, wyznaczanie trendów dla Energetyki Europy Środkowowschodniej, wymiana międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do rozwoju.

Wydarzenie będzie mieć charakter międzynarodowy, zaś jego celem będzie łączenie kapitału intelektualnego z ofertą przemysłu energetycznego. W szczególności, chcemy pokazać gościom potencjał polskiego przemysłu i stworzyć platformę dyskusji sprzyjającej integracji interesów państw naszej części Europy oraz dialogu międzynarodowego w dziedzinie energetyk.

Wydarzenia gromadzące międzynarodową branżę energetyczną: koncerny energetyczne, światowej klasy praktycy, eksperci i naukowcy udział kilkudziesięciu panelistów z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych najbardziej aktualne tematy wykładów, paneli i warsztatów wsparcie znakomitych osób, firm i instytucji doświadczony zespół organizacyjny oraz doskonała lokalizacja - Poznań leży w sercu Europy: 2,5 godziny drogi od Berlina i 3 godziny od Warszawy

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact