Program Konferencji

W ramach targów EXPOPOWER odbywających się na Międzynarodowych Targach Poznańskich zapraszamy na konferencję poświęconą tematyce związanej z wodorem jako odnawialnym źródle energii.

W dobie dynamicznie rosnącej świadomości ekologicznej oraz intensywnie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii, konferencja Meet Hydrogen: H2 Wielkopolska jest punktem obowiązkowym każdego, kogo interesują rozwiązania stosowane przez znane marki, a także świeże pomysły młodych firm.

Eksperci z całego świata związani z technologią wodorową będą gościć w Poznaniu 8 maja 2019 r., by podzielić się wiedzą, planami rozwoju oraz koncepcjami zastosowania wodoru w wielu dziedzinach.

Wodór - pomimo faktu, że to najczęściej występujący pierwiastek w przyrodzie, wcale nie daje się tak łatwo pozyskiwać i przechowywać. Ograniczenia techniczne i związane z tym rozwiązania - te obecnie stosowane i te planowane - są jednym z najważniejszych wyzwań związanych z wykorzystaniem wodoru jako ekologicznego źródła energii.

Meet Hydrogen: H2 Wielkopolska to 1-dniowa konferencja, która daje doskonałą okazję, by zgłębić temat zastosowania wodoru w Polsce i na świecie. Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej o tym, jak obecnie wyglądają badania związane z pozyskiwaniem wodoru, a także ocenić perspektywy biznesowe i ekologiczne związane z komercyjnym zastosowaniem wodoru w gospodarce.

Nawiązanie nowych kontaktów biznesowych podczas konferencji może być początkiem nowych projektów związanych z wodorem.

Konferencja odbędzie się 8 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w hali nr 5.

Szczegółowy program będzie dostępny wkrótce.

Organizatorzy:

herb_ww-color.JPG
ppppppppppppppppp.png

Współorganizator:

snowdog_logo-pdf.png

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni