Serwis mtp24 – KROK PO KROKU – jak wygenerować bezpłatny bilet

JAK WYGENEROWAĆ BEZPŁATNY BILET WSTĘPU?

wejdź na www.mtp24.pl i wypełnij ankietę rejestracyjną

Jak to zrobić?

>>>pełna instrukcja tutaj<<<

WYPEŁNIENIE ANKIETY REJESTRACYJNEJ

Wypełnienie ankiety rejestracyjnej na targi gwarantuje darmowy bilet wstępu dla profesjonalistów z branży, w szczególności z zakresu: energetyka - wytwarzanie, przesył i dystrybucja energii elektrycznej i cieplnej, elektrotechnika, maszyny i urządzenia elektryczne, przewody i łączniki, sterowanie i kontrola, akcesoria układów automatyki, instalacje odgromowe, budownictwo energetyczne i oświetlenie, ochrona środowiska w energetyce.
Ankietę można wypełnić za pomocą serwisu MTP 24 lub przy wejściu na targi.
Aby zaoszczędzić cenny czas, zachęcamy do wypełnienia ankiety on-line.

UWAGA! Prosimy o nie wypełnianie dwa razy tej samej ankiety przy użyciu tego samego konta w serwisie MTP 24. Prosimy o nie rejestrowanie się więcej niż raz za pomocą jednego adresu e-mail!

CO TO JEST MTP 24?

MTP 24 to internetowe centrum obsługi zwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie, dostępne pod adresem www.mtp24.pl, pozwalające Państwu na szybkie uzyskanie dokumentów uprawniających do wstępu na wybrane targi bez potrzeby ruszania się z domu czy biura.

Za pośrednictwem serwisu MTP24 można w łatwy i komfortowy sposób:

 • zakupić bilet na targi,
 • aktywować zaproszenie na targi,
 • wypełnić ankietę upoważniającą do zakupu tańszego biletu na targi,
 • przejrzeć historię transakcji.

DLACZEGO MTP 24?

Zakupienie biletu, aktywacja zaproszenia czy wypełnienie ankiety rejestracyjnej on-line pozwala na znaczne skrócenie procedur wstępu na targi. To dla Państwa ogromna oszczędność czasu, a targi to miejsce, gdzie zasada „czas to pieniądz" sprawdza się bardziej, niż gdziekolwiek indziej.

JAK TO DZIAŁA czyli MTP 24 KROK PO KROKU

Aby korzystać z serwisu MTP 24, należy założyć konto. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu może wielokrotnie logować się i zgłaszać chęć udziału w wielu wybranych przez siebie wydarzeniach, a także przeglądać historię transakcji i drukować duplikaty wystawionych wcześniej dokumentów.

MTP 24 - TWORZENIE KONTA

 1. Prosimy o wejście na stronę www.mtp24.pl.
 2. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze konta w serwisie MTP 24, prosimy o wybranie opcji UTWÓRZ KONTO. Jeżeli posiadają już Państwo konto i chcą Państwo uzyskać dalsze informacje na temat jego obsługi, prosimy kliknąć tutaj.

  Aby zapoznać się z regulaminem serwisu, należy wybrać opcję ZOBACZ REGULAMIN.
  ...
 3. Prosimy wypełnić formularz. Jeżeli odwiedzają Państwo targi służbowo, prosimy o Zobacz zrzut ekranuzaznaczenie opcji „Reprezentuję firmę, prowadzę działalność". Jeżeli przybywają Państwo na targi jako osoba prywatna, prosimy o wybranie drugiej możliwości.  

  Przy podawaniu danych prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność adresu e-mail. Będzie on później służył jako login do serwisu, a także będzie konieczny do sfinalizowania procesu tworzenia konta.

  Aby kontynuować tworzenie konta niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptacja regulaminu.

 4. Po kliknięciu na przycisk UTWÓRZ KONTO na podanego przez Państwa maila zostanie wysłany e-mail aktywacyjny. Prosimy o sprawdzenie poczty. Gdyby nie znaleźli Państwo wiadomości z serwisu MTP 24 w skrzynce odbiorczej, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

  W automatycznej wiadomości wysłanej przez serwis znajdą Państwo linka potwierdzającego. Prosimy o kliknięcie go.

 5. Teraz mogą się Państwo zalogować do serwisu.

MTP 24 - GAMA MOŻLIWOŚCI

Po zalogowaniu się mogą Państwo:

 • nabyć bilet elektroniczny,
 • aktywować zaproszenie,
 • wypełnić i wydrukować ankietę rejestracyjną,
 • przejrzeć historię transakcji i wydrukować dokumenty.

AKTYWACJA ZAPROSZENIA

 1. Aby móc skorzystać z zaproszenia na targi, należy je uprzednio aktywować. Jest to możliwe poprzez wpisanie numeru Państwa zaproszenia. Wielkość liter nie ma znaczenia.

  Zobacz zrzut ekranu
[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact