Aktualności
21.01.2019
Ambasadorowie państw Unii Europejskiej podpisali porozumienie krajów członkowskich z Parlamentem Europejskim w sprawie nowych regulacji rynku energii elektrycznej i rynku mocy.

[ więcej ]


18.01.2019
EXPOPOWER to doskonała okazja do promocji swoich produktów, usług i rozwiązań. Zapraszamy do tworzenia z nami tego wyjątkowego wydarzenia.

[ więcej ]


27.11.2018
W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Grupa Enea zorganizowała konkurs „100 lat WielkoPOLSKO”. O nagrodę prezesów Enei i Enei Operator rywalizowało blisko 100 pracowników Grupy Enea.

[ więcej ]


05.10.2018
Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

[ więcej ]


10.09.2018
Już po raz drugi Enea Operator została partnerem strategicznym Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER!

[ więcej ]


10.09.2018
Zapoznaj się z najnowsząofertą wystawienniczą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Twojej firmy. Już 11 września będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące Targów Expopower oraz GreenPower.

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact