Bogaty program konferencji

Uzupełnianiem oferty wystawienniczej targów EXPOPOWER jest program wydarzeń towarzyszących, który w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie.

W licznych konferencjach, debatach i spotkaniach udział wezmą najważniejsi specjaliści z branży energetycznej z Polski oraz zagranicy.

Poznański Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich 8 maja zorganizuje X Konferencję Naukowo-Techniczną z cyklu "Energooszczędność w oświetleniu". Tematem przewodnim Konferencji będzie technika świetlna. Autorami referatów będą wykładowcy z Polskiego Komitetu Oświetleniowego, Politechniki Warszawskiej, Politerchniki Łódzkiej oraz Politechniki Poznańskiej, a także przedstawiciele czołowych producentów opraw i sprzętu oświetleniowego. Konferencja odbędzie się pod patronatem Polskiego Komitetu Oświetleniowego SEP i Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego POL-Lighting.

XVII Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu "Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia" na temat stacji elektroenergetycznych odbędzie się 9 maja. Do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań systemowych i technologicznych z zakresu tematyki sympozjum zaproszono czołowych polskich producentów elektroenergetycznych stacji i rozdzielnic wszystkich poziomów napięcia znamionowego. Organizatorem konferencji jest również Poznański Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Wstecz

Partnerzy Medialni