Wire Solution zaprezentuje aż pięć nowości na EXPOPOWER

Drukarka MG3, akumulatorowa praska hydrauliczna, osłony kablowe żywiczne, bloki rozdzielcze i aluminiowe końcówki rurowe to nowości, które zaprezentuje podczas targów firma Wire Solution. To koniecznie trzeba zobaczyć!

adrukarka_mg3.jpg Drukarka MG3 firmy Cembre to drukarka służąca do produkcji wszelkiego rodzaju znaczników przewodów, tabliczek znamionowych, naklejek, opisów urządzeń oraz komponentów elektrycznych. Technologia druku termotransferowego gwarantuje wysoką rozdzielczość oraz nadruk najwyższej jakości, który może być nanoszony na różnego rodzaju powierzchniach.
Najważniejsze cechy drukarki:
- Wszechstronność - możliwość wydruku różnego rodzaju oznakowań na rozmaitych szablonach
- Wysoka rozdzielczość do 300x600dpi.
- Szybkość - cykl druku trwa ok. 6-8 sekund.
- Prosta instalacja i użytkowanie
- Ekonomiczność - koszt druku nie jest zależny od gęstości zadruku 
- Czystość i brak suszenia - natychmiast po wydruku oznaczenia są gotowe do użycia, nie wymagają suszenia.
praska.jpg Akumulatorowa praska hydrauliczna firmy Cembre 18.0V B500ND z obrotową głowicą 180o, pozwala z siłą zacisku 60kN zagniatać ręcznie końcówki o przekrojach 6-300mm2. Narzędzie wyposażone jest w multifunkcyjny wyświetlacz OLED oraz elektroniczny czujnik ciśnienia EPS.
oslony.jpg Osłony kablowe żywiczne firmy Cembre są produkowane z przezroczystego i syntetycznego materiału, który umożliwia wizualne sprawdzenie połączenia przed i po zalaniu żywicą. Dwie połówki osłony łączone są za pomocą zatrzasków, które nie wymagają dodatkowego mocowania lub uszczelniania.
bloki_rozdzielcze.jpg Bloki rozdzielcze firmy Cembre 2 i 4 biegunowe 100 A, 125 A i 160 A. Posiadają odpowiednio 7, 14 i 12 torów na każdym z biegunów. Możliwość zastosowania przewodów o szerokim zakresie przekroju poprzecznego (1-50 mm2) oraz kompaktowe rozmiary sprawiają, że bloki to doskonałe rozwiązanie do szaf sterowniczych oraz tablic rozdzielczych. Profilowane wejścia na przewody powodują, że proces montażu jest łatwy i szybki. Mechanizm zacisku pośredniego eliminuje ryzyko uszkodzenia żył przewodu oraz zapewnia niską rezystancję połączenia.
aa-m.jpg Aluminiowe końcówki rurowe firmy Cembre AA-M są wykonane z aluminium o czystości równej lub przewyższającej 99,5%. W przypadku gdy żyła odbiega kształtem od okręgu niezbędne jest jej wcześniejsze uformowanie. Tuleja jest wypełniona smarem, aby zapobiec utlenianiu aluminium.

 

 

 

 Wstecz

Partnerzy Medialni