ZPUE partnerem strefy edukacyjnej!

Firma ZPUE na targach EXPOPOWER zaprezentuje Inteligentną Stację Transformatorową. Zapraszamy do odwiedzenia strefy edukacyjnej ENEA Operator i poznania najnowszego rozwiązania technicznego spółki ZPUE.

SPS to Inteligentna Stacja Transformatorowa z podziemnym magazynem energii, przyłączami do źródeł OZE oraz ładowarkami pojazdów elektrycznych. To najnowsze rozwiązanie ZPUE S.A. jest odpowiedzią na największe wyzwania współczesnej energetyki takie jak elektormobilność, zapewnienie stabilności systemu oraz integracji z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE). Integruje funkcje zdalnie zarządzanej, rozdzielczo-dystrybucyjnej stacji transformatorowej, pracującej w systemie Smart Grid z dwukierunkowym inwerterem (ładowanie / oddawanie energii) współpracującym z magazynem energii. Jednocześnie zapewnia możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. Uzupełnieniem systemu jest możliwość zasilania magazynu energii lub odbiorców bezpośrednio z odnawialnych źródeł energii elektrycznej, np. farm fotowoltaicznych czy wiatrowych.

Więcej na: http://sps.zpue.pl/

ZPUE S.A. należy do Grupy KORONEA. Jest jedną z największych firm w Polsce, która od ponad trzydziestu lat zajmuje się produkcją urządzeń dla elektroenergetyki.

zpue_koronea-pdf.png

Wstecz

Partnerzy Medialni